• Satılık
  • Yeni Kız
Vulcan Madencilik A. Ş. New Jersey - Demir Dağı'ndaki Madenler, Moniminee Range, Michigan - Stok Sertifikası (Onaylanmamış)

Vulcan Madencilik A. Ş. New Jersey - Demir Dağı'ndaki Madenler, Moniminee Range, Michigan - Stok Sertifikası (Onaylanmamış)

 
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Stok, mevcut.Finanssız.Üçlü skeç artı demircinin erken skeci ve başka bir çiftlik aleti.Süper!Herhangi bir koleksiyona eklemek için çok önemli Stok!Demir Dağı'ndaki madenler, Moniminee Sıradağları, Michigan.Orren Hutchinson ve William Clark, Mütevelli Heyeti ve R. H. Shannon Sekreteri tarafından imzalandı.Alegorik kadınların sol kenarı boyunca, her biri farklı hayvanlara sahip üç vinyet.Beline sarılmış oturmuş bir adamın üst ortasındaki skeç.Çiftlik aletlerinin ortasındaki küçük skeç.Siyah kenarlık ve baskı.U / C. Yazıcı-Engd, J. Meignelle, NY.Önlemler 8 1/2" x 5".Vulcan Mining Co, 1918 tarihli Maden El Kitabında eski olarak listelenmiştir. "1848'de Savaş Bakanlığı tarafından İşletildi.kira No. 98, Ontonagon Co, Michigan'da."Lawton (1888, s. 94-98), Menominee Sıradağları'nda bulunan Vulkan adında iki mayını tanımlar.Ancak, yazdıklarından, bu bölgedeki üretimin 1870'lerin sonlarına kadar başlamadığı anlaşılıyor. (Holabird'den) Iron Mountain, ABD'nin Michigan eyaletinde bir şehirdir.2010 yılı nüfusu 7.624'tür census.It eyaletin Yukarı Yarımadası'nda bulunan Dickinson County'nin ilçe merkezidir.Iron Mountain, civarda bulunan değerli demir cevheri için seçildi.Iron Mountain, Wisconsin'deki Dickinson County, Michigan ve Florence County'nin tamamını içeren Iron Mountain, MI-WI Mikropolitan İstatistik Bölgesi'nin ana şehridir.Millie Hill yarasa mağarası, Cornish Pump gibi birkaç ilgi çekici yere ev sahipliği yapan Iron Mountain, dünyanın en büyük yapay kayakla atlayışlarından biri olan Pine Mountain kayakla atlama/kayak merkezinin bitişiğinde yer almaktadır. world.It Woodward Bulvarı'nı komşu kasaba ile paylaşır, Kingsford.In diğer adı : Iron Mountain pastaları, Bocce Top Turnuvaları, Dünya Kupası Kayakla Atlayışları ve İtalyan mutfağı ile tanınır.Iron Mountain, 2006 yılında Michigan Valisi Jennifer Granholm tarafından "Michigan Ana Caddesi" topluluğu olarak da adlandırıldı. 2008 yılında Michigan Eyaletindeki bu tür on üç topluluktan biridir. O.


Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri