• Satılık
  • Yeni Kız
QDY-Baca Temizleme Fırçası Seti Şömine Baca Süpürme Araçları Döner Esnek 6/9/12/15 Çubuklar Elektrikli Matkap Sürücü Temizleyici, kurutma

QDY-Baca Temizleme Fırçası Seti Şömine Baca Süpürme Araçları Döner Esnek 6/9/12/15 Çubuklar Elektrikli Matkap Sürücü Temizleyici, kurutma

 
₺ 151.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

♦ Paket Dahil-Dahil 6/9/12/15 Esnek Çubuklar + 1 Fırça Kafası + 1 x Uzun Fırça + 1 x Chuck Adaptörü + 1 x Küçük Anahtarı.Fırça kafası uzunluğu 10 cm.It kullanışlı ve mükemmel bir temizleme kitidir. ♦ Kullanımı Kolay - Bu kurutucu havalandırma fırçası bir elektrikli matkapla (dahil değildir) veya manuel olarak kullanılabilir.Çubukları elektrikli matkapla bağlamak için bir matkap adaptörü kullanılabilir, büyük dönme kuvveti yardımıyla kıllar kurutucu deliğinin içindeki en inatçı birikintiyi bile çıkarabilir.Çubuk esnektir ve zorlu bacalardan mükemmel şekilde bükülebilir. ♦ Güçlü ve Verimli-Güçlü ve verimli : Güçlü temizleme gücüne sahip kıllar, bacadaki en asi birikintileri ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilir veya fireplace.It bacanın tıkanmasını ve alev almasını önlemeye yardımcı olur. ♦ Profesyonel Kullanım-Borular, bacalar, kurutucu havalandırması ve diğer yerleri temizlemek için fırçalar kullanılabilir ve uygulama kapsamı çok geniştir.Kurutucunuzun havalandırmasını kendiniz temizleyin ve paradan tasarruf edin.Ayrıca kir birikmesi veya kazayla çıkan yangınlardan kaynaklanan maliyetli onarımlardan kaçınmanıza yardımcı olur. ♦ Yüksek Kaliteli Malzemeler-Esnek çubuklar dayanıklı ve serttir, istenildiği gibi bükülebilir, baca kıvrımını temizlemeniz ve bacanızı çıkmaz uçlar olmadan her yöne temizlemeniz için uygundur.İlgili direk uzunluğunun gerçek seçimine göre, baca alttan üste doğru etkili bir şekilde temizlenebilir.Baca temizleyici fırça temiz döner süpürme sistemi şömine kiti çubuk aracı Set ev mutfak Temizleme fırçasıözellik : - Farklı çap ve şekillerde baca ve tuğla bacaları için uygundur.- Karşılık gelen kutup uzunluğunun gerçek seçimine göre.- Bacayı alttan üste doğru verimli bir şekilde temizleyebilir.- Kullanışlı hızlı sökme ve montaj yapısı, kullanımı ve kullanımı kolaydır.- Borunun iç yüzeyini çizmez.- Çalışma kafası aşınmaya dayanıklı, uzun ömürlü ve kırılması kolay olmayan naylondan yapılmıştır.Şartname : Malzeme : Naylonboyutu : naylonçubuk uzunluğu yaklaşık 410mm/16.14 inç, 610mm / 24 inçambalaj Listesi : 1 x fırça Kafası1 x (410mm/610mm) 6/9/12/15 Çubuklar1 x uzun Fırça1 x Chuck Adaptörü1 x küçük anahtarısıcak istemi : 1. Sadece yukarıdaki liste dahil edilmiştir.Resimdeki diğer ürünler sadece nasıl kullanıldığını göstermektedir.2. Farklı ölçüm yöntemleri olarak, öğeler hakkında 1-3 cm sapma meydana gelecektir, lütfen sipariş vermeden önce sizin için uygun olduğundan emin olun.3. Çünkü farklı monitörlerde ve lamplight,resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir,gerçekten anlayışınız için teşekkür ederiz!.


Beyan Edilen Teknik Özellikler

Material:
Nylon
Size:
Nylon rod length is about
410mm/16.14inch, 610mm/24inch:
Packing List:
1 x Brush Head:
1 x (410mm/610mm) 6/9/12/15 Rods:
1 x Long Brush:
1 x Chuck Adapter:
1 x Small Wrench:
Warm prompt:
1. Only the above list is included. The other products in the picture only show how they are used.:
2. As different measuring methods,it will occur 1-3 cm deviation about the items,please ensure that it is okay for you before ordering.:
3. Because of different monitors and lamplight,the picture may not reflect the actual color of the item,really thank you for your kind understanding! :

Ürün İlaveleri