• Satılık
  • Yeni Kız
YYYSHOPP 4-İsı Powered Soba Fan Sessiz Çalışma Çevre Dostu Şömine Fan Yakıt Verimli Üst Fan Baca ahşap kütük Brülör (Renk: Gri)

YYYSHOPP 4-İsı Powered Soba Fan Sessiz Çalışma Çevre Dostu Şömine Fan Yakıt Verimli Üst Fan Baca ahşap kütük Brülör (Renk: Gri)

 
₺ 59.20

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu odun brülörü fanı, çok geniş bir termal akım aralığı sağlamak üzere tasarlanmıştır, böylece ısıyı ocaktan daha verimli bir şekilde dağıtabilir ve odanın sıcaklığını hızla yükseltebilir.Anodize Alüminyum Malzeme : Tüm fan, fan alındığında paslanmayacak veya paslanmayacak anodize alüminyumdan yapılmıştır hot.It soba soğudukça yavaşlayacak ve dönmeyi durduracaktır.Büyük Hava Hacmi : 5 bıçak tüm odaya sıcak hava yayar.Soba fanını sobanın üst kısmının pürüzsüz, düz bir yüzeyine, soba borusunun yanına veya arkasına yerleştirin.Isı ile çalışan : Soba fanı, motoru ve ardından bıçakları çalıştırmak için sobadan gelen ısıyı elektriğe dönüştürerek güç üretir spin.No piller veya elektrik gerekli, çevre dostu. 50 ~ 345 Çalışma Sıcaklığı : Sıcaklık 50'ye (122) ulaşıldığında fan döner.Fanın tabanı ne kadar ısınırsa, fan o kadar hızlı döner ve fan o kadar fazla hava dolaşır room.No pil veya elektrik gerektiren ocak, 55 - 350°C arasında otomatik olarak çalışır. Tek hareketli parça, odun sobası fanını neredeyse tamamen sessiz hale getiren bıçak takımlarıdır en yüksek hızda bile.Özellikler : * 1. Daha bilimsel arka, arkadaki termal bloğun kalınlığını azaltır, daha yüksek bir termal iletkenlik verimliliği elde ederek sıcak hava sirkülasyonunu hızlandırır.*2. Sessiz Çalışma : Çalışma gürültüsü 35db'nin altındadır, bu nedenle sessiz ve rahat bir ortamda havayı ısıtmanıza izin veren neredeyse hiç ses duymazsınız.*3. Enerji Verimli : Termoelektrik modül ayrıca fan motoruna güç sağlamak için küçük bir jeneratör görevi görür ve bu da sobanın odun tüketimini etkili bir şekilde azaltırken daha fazla konfor sunar.*4. Yerden Tasarruf : Soba fanı , fazla yer kaplamayan odun/kütük brülörü/şöminenin bacasına sabitlenebilir.Açıklama : * 1. Malzeme : anodize alüminyum * 2. Stil : 4-fan*3. Montaj Tipi : Asılı * 4. Renk : siyah / gümüş / gri * 5. Çalışma Hızı : 1200 rpm * 6. Gürültü : 35d B * 7. Çalışma Sıcaklığı Aralığı : 55-350°C * 8. Ağırlık : 870 g * 9. Boyut : 13.5*13.5*16 cm*10. Hava Hacmi : 160-210kurulum gerektirmez, fanı soba borusunun yanına veya arkasına yakın, sobanın üst kısmının pürüzsüz yüzeyine yerleştirin.Soba yüzeyi ne kadar sıcak olursa, fan o kadar fazla hava dolaşır.


Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri