• Satılık
  • Yeni Kız
omada Design Brickstore, Farklı Boyutlarda 7 Tuğla Konteyner Seti (4x 3,38 oz; 1x 16,9 oz; 1x 33,8 oz; 1x 50,7 oz Dikey)

omada Design Brickstore, Farklı Boyutlarda 7 Tuğla Konteyner Seti (4x 3,38 oz; 1x 16,9 oz; 1x 33,8 oz; 1x 50,7 oz Dikey)

 
₺ 200.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

En katı FDA Gıda ve İlaç İdaresi yönetmeliklerine göre gıda teması için uygundur).Gıda teması için uygun, BPA içermeyen (bisfenol A içermeyen) özel bir malzemeden üretilmiştir.Kırılmaz, düşük sıcaklıklara (buzdolabı gibi) dayanıklı ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.Çok kişisel Brickstore "duvarınızı" da oluşturmaya başlayın!.İtalya'da Adamo srl tarafından yapılmıştır.Farklı Boyutlarda 7 Tuğla Konteyner Seti (4x3.38 oz; 1x16. 9 oz; 1x33. 8 oz; 1x50. 7 oz Dikey).Karakteristik tuğla şeklindeki Brickstore Hattının yeniden kullanılabilir kırılmaz plastik kabı cap.To her türlü yiyeceği koruyun, hem en yaygın baharatları (örneğin tuz veya şeker) hem de büyük paket bisküvileri içerebilmek için ürünü 5 farklı boyutta yaptık. tatlar ve kokular.Kırılmaz, düşük sıcaklıklara (buzdolabınınki gibi) dayanıklı ve bulaşık makinesinde yıkanabilir bu pratik ve hoş kap, mutfağınızı özgün ve şaşırtıcı bir şekilde toparlamak için idealdir : bu makalenin hatasız çizgileri ve şekilleri herkesi şaşırtacak.Modüler şekilleri sayesinde parçalar beğeninize göre istiflenerek kilerde gerçek bir vitrin oluşturulabilir.Çok kişisel Brickstore "duvarınızı" da oluşturmaya başlayın!.


Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri