• Satılık
  • Yeni Kız
5 Katmanlı Ayakkabı Rafı Çıkarılabilir Dokunmamış Su Geçirmez Kumaş ayakkabı organizatörü Basit Montaj Space Saver Depolama Rafı (Siyah)

5 Katmanlı Ayakkabı Rafı Çıkarılabilir Dokunmamış Su Geçirmez Kumaş ayakkabı organizatörü Basit Montaj Space Saver Depolama Rafı (Siyah)

 
₺ 45.74

Ödenebilirlik
Emre için müsait

1. Bu 5 katmanlı ayakkabı rafı, dağınık ayakkabılarınızı düzenlemek için mükemmeldir. 2. Aradığınız ayakkabıları kolayca bulmanıza yardımcı olur ve kayıp bir ayakkabı için bu zaman alan ev avlarını önler. 3. Üstün malzemelerden yapılmış, uzun süreli kullanım için dayanıklı ve güvenilirdir. 4. Kurulumu ve temizlenmesi kolaydır. 5. Rahat taşıma için dahili tutamak. 1. Bu 5 katmanlı ayakkabı rafı, dağınık ayakkabılarınızı düzenlemek için mükemmeldir. 2. Aradığınız ayakkabıları kolayca bulmanıza yardımcı olur ve kayıp bir ayakkabı için bu zaman alan ev avlarını önler. 3. Üstün malzemelerden yapılmış, uzun süreli kullanım için dayanıklı ve güvenilirdir. 4. Kurulumu ve temizlenmesi kolaydır. 5. Rahat taşıma için dahili tutamak. 5 Katmanlı Ayakkabı Rafı Çıkarılabilir Dokunmamış Su Geçirmez Kumaş ayakkabı organizatörü Basit Montaj Space Saver Depolama Rafı (Siyah) Tanıtımlar : Dağınık ayakkabılarınızı toplamanız ve evinizi düzenli tutmanız için özlü, kompakt ve hoş görünümlü bir ayakkabı rafı ideal olmalıdır!Bu 5 Katlı Dokunmamış Kumaş Ayakkabı Rafından memnun olmanız gerektiğine inanıyorum!Son derece üstün metal ve dokunmamış kumaş malzemeden yapılmış olan bu ayakkabı rafı, iyi monte edildikten sonra sağlam yapı ve yüksek durability.It ayakkabılar için yeterli ve dengeli alan sağlayan 5 kat halinde titizlikle şekillendirilmiştir.Sadece bir tane sipariş et!Özellikler : 1. Bu 5 katmanlı ayakkabı rafı, dağınık ayakkabılarınızı düzenlemek için mükemmeldir2. Aradığınız ayakkabıları kolayca bulmanıza yardımcı olur ve kayıp bir ayakkabı için bu zaman alan ev avlarını önler3. Üstün malzemelerden yapılmış, uzun süreli kullanım için dayanıklı ve güvenilirdir4. Kurulumu ve temizlenmesi kolaydır5. Kompakt bir gövdeye sahip, çok fazla yer kaplamayacak6. Uygun taşıma için dahili tutamak Özellikler : 1. Öğe Türü : Ayakkabı Rafı2. Malzeme : Dokunmamış Kumaş ve Çelik3. Renk : Siyah4. Boyutlar : (39x11x28.5)" / (99x28x72. 5)cm (u x g x y) 5. Katmanlar : 5 Katman6. Tasarım : Yerden Tasarruf7. Özellik : Kolay Montaj8. Uygun için : Ev, Yurt, Ofis, vb.9. Stil : Rahat Paket İçerir : 1 x ayakkabı rafı.


Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri