• Satılık
  • Yeni Kız
Korumalı K Tipi Termokupl Tel K Tipi Termokupl Paslanmaz Çelik M6 Vida İnce İplik K Tipi Termokupl Sıcaklık Sensörü Tel 0 400℃ (2 M)

Korumalı K Tipi Termokupl Tel K Tipi Termokupl Paslanmaz Çelik M6 Vida İnce İplik K Tipi Termokupl Sıcaklık Sensörü Tel 0 400℃ (2 M)

 
₺ 0.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Korumalı K Tipi Termokupl Teli Bu Basit Termokupl Normalde Sıcaklık Sensörü olarak Enstrümanlar, Kayıt Cihazları ve Elektronik Regülatörlerle Çalışır ve Görüntüler.K Tipi Termokupl Her Türlü Üretim Sürecinin 0℃ ila 400℃ arasında Değişen Katı Yüzey Sıcaklığını Doğrudan Ölçebilir.Korumalı Tip K Termokupl Teli Termokupl, Keyfi Olarak Bükülebilen Uzatma Kablosuyla Küçük Boyutlu, Hızlı Termal Tepkiye Sahiptir.Sıcaklık Sensörü Yapısı Basittir ve Kullanımı Kolaydır.Plastik, Makine, Tekstil, Gıda Endüstrisi vb.Için yaygın olarak kullanılır.Korumalı K Tipi Termokupl Teli Bu Basit Termokupl Normalde Sıcaklık Sensörü olarak Enstrümanlar, Kayıt Cihazları ve Elektronik Regülatörlerle Çalışır ve Görüntüler.K Tipi Termokupl Her Türlü Üretim Sürecinin 0℃ ila 400℃ arasında Değişen Katı Yüzey Sıcaklığını Doğrudan Ölçebilir.Korumalı Tip K Termokupl Teli Termokupl, Keyfi Olarak Bükülebilen Uzatma Kablosuyla Küçük Boyutlu, Hızlı Termal Tepkiye Sahiptir.Sıcaklık Sensörü Yapısı Basittir ve Kullanımı Kolaydır.Plastik, Makine, Tekstil, Gıda Endüstrisi vb.Için yaygın olarak kullanılır. 1. Bu basit termokupl normalde sıcaklık sensörü olarak enstrümanlar, kayıt cihazları ve elektronik regülatörlerle çalışır ve görüntüler.2. Her türlü üretim sürecinin 0℃ ila 400℃ arasında değişen katı yüzey sıcaklığını doğrudan ölçebilir.3. Termokupl, keyfi olarak bükülebilen uzatma kablosuyla küçük boyutlu, hızlı termal tepkiye sahiptir.4. Yapısı basit ve kullanımı kolaydır.5. Plastik, makine, tekstil, gıda endüstrisi vb.Için yaygın olarak kullanılır.Şartname : Özellikler : Bu basit termokupl normalde enstrümanlar, kayıt cihazları ve elektronik regülatörlerle sıcaklık olarak çalışır ve görüntüler sensor.It her türlü üretim sürecinin 0℃ ila 400℃ arasında değişen katı yüzey sıcaklığını doğrudan ölçebilir.Termokupl, keyfi olarak bükülebilen uzatma kablosuyla küçük boyutlu, hızlı termal tepkiye sahiptir.Yapısı basit ve kullanımı kolaydır.Plastik, makine, tekstil, gıda endüstrisi vb.Için yaygın olarak kullanılır.Şartname : Kablo uzunluğu : 1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m (isteğe bağlı) Tip : M6 vida (ince dişli) K tipi Termokupl Vida çapı : 6mm / 0.2 Sıcaklık aralığı : 0~400℃Sıcaklık hatası : 0.5℃Tepki süresi : 0.5 SProbe Malzemesi : paslanmaz çelik Kablo malzemesi : Korumalı tel, fiberglasaĞırlık : 19g~64g / 0.7 oz~2.3 oz (yaklaşık.) Paket listesi : 1 * Termokupl.


Beyan Edilen Teknik Özellikler

Features:
This simple thermocouple normally works with and display instruments, recording instruments and electronic regulators as a temperature sensor.:
It can directly measure solid surface temperature ranging from 0℃ to 400℃ of all kinds of production process.:
The thermocouple has small size, fast thermal response, with extension cable that can be bent arbitrarily.:
The structure is simple and it is convenient to use.:
Widely used for plastics, machinery, textiles, food industry, etc.:
Specification:
Cable Length:
1 m, 2 m, 3 m, 4 m, 5 m (Optional)
Type:
M6 screw(fine thread) type K thermocouple
Screw Diameter:
6mm / 0.2in
Temperature Range:
0~400℃
Temperature Error:
0.5℃
Response Time:
0.5S
Probe Material:
Stainless steel
Cable Material:
Shielded wire, fiberglass
Weight:
19g~64g / 0.7oz~2.3oz (approx.)
Package list:
1 * Thermocouple:

Ürün İlaveleri